LEGO Systems, Inc. Csapatkoordinátor (Szereldei területre) in Nyíregyháza, Hungary

Csapatkoordinátor (Szereldei területre)

Location Hungary, Nyíregyháza

Posted Date 12/05/2018

Job ID HU1881

Category Production and Technical

A LEGO Manufacturing Kft. belső pályázatot hirdet LEGO és Trenkwalder állományban dolgozó munkatársaink részére Csapatkoordinátor pozícióra!

MIlyen feladatokat lát el a Csapatkoordinátor?

  • Szakmai támogatás biztosítása a csoporton belül dolgozó munkatársak részére

  • Aktív részvétel termelési feladatokban

  • A csoportvezető munkájának segítése

  • Munkafeladatok elosztására és fejlesztésre vonatkozó javaslatnyújtás

  • Aktív szerep problémamegoldásban, hiba feltárásban, javító akciók meghatározásában

  • Adminisztratív feladatok: riportok, előkészítő anyagok készítése

  • Lean tevékenység helyi támogatása

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú végzettség (előny: érettségi)

  • LEGO Szereldei területen szerzett szakmai tapasztalat (minimum 1 év)

  • Műszaki-technikai látásmód

  • Tanulási hajlandóság

  • Felhasználói szintű Office ismeret

  • Szervezési képesség

  • Jó probléma megoldó készség

  • Hajlandóság műszakos munkavégzésre